advancedsettings.xml

שאלות על קודי,בעיות כלליות,בקשות תמיכה הקשורות רק בקודי ושאינן קשורות למערכת הפעלה ספציפית.
כולל גם מדריכים כלליים וקיר סרטים וסדרות.

מנהל: moran.shechter

כללי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.

חוקי הפורום
שלח תגובה
Mike Mor
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

advancedsettings.xml

שליחה על ידי Mike Mor » 26 ינואר 2016, 13:26

למי שלא מכיר את הקובץ , או מה התפקיד שלו , זה הקובץ שאחראי בין היתר על כמות ומהירות האגירה של הסרטים בקודי שלכם,

אם יוצא לכם לנגן סרט והוא מתחיל סבבה ואז נעצר לאגור כנראה שאתם צריכים להחליף את הקובץ הנ''ל שקיים אצלכם (או שלא קיים).

אני אשתף 3 קבצים מומלצים שההבדל ביניהם הוא רק במהירות ובכמות האגירה ,

לכל WINDOWS או מכשיר אנדרואיד עם 2g זיכרון ומעלה (Amazon fire tv GEN2 , Nvidia shield ...) , אני ממליץ על הקובץ הזה :
http://adf.ly/12010899/windows2gb

לכל מכשיר ANDROID עם מעל 1g אבל שהקובץ של ה2G קצת חזק בשבילם (המיניקסים עם 2GB זכרון , או הטרונסמרט עם 2GB זכרון , Amazon fire tv Gen1...) אני ממליץ על הקובץ הזה :
http://www74.zippyshare.com/v/A1QeIzz0/file.html

לכל מכשיר ANDROID עם 1g ומטה אני ממליץ על הקובץ הזה :
http://adf.ly/12010899/android1gb

את הקבצים אתם שמים בנתיבים האלו :
PC:
\AppData\Roaming\Kodi\userdata\

ANDROID:
org.xbmc.kodi\files\.kodi\userdata\

קליפ הסבר איפה למקם את הקובץ בwindows :
https://www.youtube.com/watch?v=TL2DPi4 ... _krzIIIHzC

*הערה אם קיים לכם כבר קובץ כזה ואתם רוצים לנסות את שלי, אני ממליץ לכם לשמור את שלכם שיהיה לכם גיבוי ותנסו לראות איך הקודי שלכם מגיב עם הקובץ שלי , אם הוא לא מגיב לכם טוב פשוט תחזירו את הקובץ שלכם לאותו מקום.

*יש לעשות ריסטרט לקודי אחרי שאתם שמים את הקובץ במקום המתאים.

warezfaw
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: advancedsettings.xml

שליחה על ידי warezfaw » 28 ינואר 2016, 10:53

תודה מייק.

avielsvis
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי avielsvis » 28 ינואר 2016, 12:52

שלום .. תודה על הקובץ. רק כמה שאלות להבנה..

1. לא הבנתי מה ההבדל בין ה"כמה באפר ישמור" לבין המהירות... הכוונה למהירות של האינטרנט שקודי ישתמש?
אני יכול לשנות ולרשום יותר מ- 4? יש לי 37 מגה מהירות...
יש לי 8gb ram

2. זה עוזר רק ל -salts או גם נגיד ל pulsar?

3. לא הבנתי מה זה שאר הדברים שרשומים בקובץ.. כמו הדיליי של הכתוביות שהסברת... כי ראיתי במקום אחר שצריך לשים רק את שלושת השורות האלו הבסיסיות.

4. אם אחרי כל זה נתקה לי איזה פרק של סדרה ( אפילו fhd) זה אומר שיש פשוט עומר מאותו שרת ולא קשור אלי?
:) :)

אני שואל רק בשביל להבין יותר טוב...

Mike Mor
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי Mike Mor » 28 ינואר 2016, 13:27

avielsvis כתב:שלום .. תודה על הקובץ. רק כמה שאלות להבנה..

1. לא הבנתי מה ההבדל בין ה"כמה באפר ישמור" לבין המהירות... הכוונה למהירות של האינטרנט שקודי ישתמש?
אני יכול לשנות ולרשום יותר מ- 4? יש לי 37 מגה מהירות...
יש לי 8gb ram

2. זה עוזר רק ל -salts או גם נגיד ל pulsar?

3. לא הבנתי מה זה שאר הדברים שרשומים בקובץ.. כמו הדיליי של הכתוביות שהסברת... כי ראיתי במקום אחר שצריך לשים רק את שלושת השורות האלו הבסיסיות.

4. אם אחרי כל זה נתקה לי איזה פרק של סדרה ( אפילו fhd) זה אומר שיש פשוט עומר מאותו שרת ולא קשור אלי?
:) :)

אני שואל רק בשביל להבין יותר טוב...

1.כמה באפר זה כמות במגה שהסרט יטען לך תוך כדיי צפיה בסרט , המספר שכתוב שם זה בביטים , ויש חישוב שצריך לעשות אם אתה רוצה לדעת בדיוק כמה זה במגות,

2. המהירות זה המהירות שהקודי שלך יאגור את הכמות של המגה הזאת , זה יכול גם להיות מושפע ממהירות האינטרנט וגם מהמספר שתשים בשורה הזו , כברירת מחדל המספר שהקודי שם שם גם אם אין לך קובץ advancedsettings זה 1 , מבדיקות שעשיתי אתה יכול לשים מספר גבוהה ככל שתרצה אבל 4 הוא המקסימום מבחינת השפעה, זאת אמרת אם תשים 4 או 40 הוא יגיב לך אותו דבר (כמעט בטוח בעניין הזה) , וזה משפיע על הקודי בכלל לא רק על סולטס...

3.הדיליי של הכתוביות זה כמה אפשרות של דיליי קדימה ואחורה הקודי יאפשר לך לסנכרן , זאת אומרת בברירת מחדל אם אני לא טועה הכי הרבה שאתה יכול לסנכרן זה דקה לכל צד, ואצלי זה מאפשר 3 דקות אם אני זוכר נכון ... אבל זה העקרון, אתה יכול לשים שם כמה דקות שאתה רוצה,

4.כנראה שנפלת על מקור לא טוב, תנסה כמה פרקים\סרט אם זה הולך טוב אז סבבה אם לא אז תחליף את הקובץ,

ואגב שאר השורות שכתובות שם זה בשביל שהקודי שלך לא יתנפך , כלומר שישמור רק תמונות ברזולוציות של 720 ו1080 גג, (לטווח הארוך זה יכול לחסוך לך הרבה מקום פנוי) ויש שם גם שורה שקובעת שתקיית הpackageשלך לא תשמור יותר מ150 מגה זיפים של הרחבות, גם זה קטע של חיסכון...

avielsvis
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי avielsvis » 28 ינואר 2016, 13:38

תודה על התשובה המפורטת..

תמשיך כך.

Mike Mor
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי Mike Mor » 28 ינואר 2016, 13:42

avielsvis כתב:תודה על התשובה המפורטת..

תמשיך כך.
לא כתבתי כלכך הרבה מהביתספר ...

סמל אישי של משתמש
yosi.ashkenazi
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי yosi.ashkenazi » 06 פברואר 2016, 09:47

לי אישית השינוי עשה בעיה מוזרה , כול הסרטים והתוכניות שעלו עלו ללא כתוביות וכשהחזרתי את הקובץ המקורי חזרו הכתוביות

Mike Mor
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי Mike Mor » 06 פברואר 2016, 13:09

yosi.ashkenazi כתב:לי אישית השינוי עשה בעיה מוזרה , כול הסרטים והתוכניות שעלו עלו ללא כתוביות וכשהחזרתי את הקובץ המקורי חזרו הכתוביות

זה בדיוק הסיבה שרשמתי שיש הבדל בין הגרסאות, אתה צריך את הגרסא הקלילה יותר כנראה של "האנדרואיד", שים אותה ותראה שהכתוביות והכל יעבוד לך בסדר...

Boaz77
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי Boaz77 » 09 פברואר 2016, 23:42

תודה רבה,עזר לי מאוד :)

שלח תגובה