עדכון גרסה של המכשיר משבש את הקודי

המכשיר המדובר שבזק הכניסו לכל בית בישראל!
רוצים להתייעץ? לשאול שאלות? סתם לקרוא חוות דעת? זה המקום.
שלח תגובה
yakiidesign
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

עדכון גרסה של המכשיר משבש את הקודי

שליחה על ידי yakiidesign » 11 אוגוסט 2015, 22:20

אהלן חברים.
כמה מכרים שלי שלהם יש כמוני את הxstreamer wonder סיפרו לי שקפצה להם התראה לעדכון גרסת מערכת. לאחר שהם עשו עדכון למכשיר, הקודי נדפק לגמרי, המון הרחבות לא עובדות, גודל התצוגה השתנה ועוד. מלבד זה גם המחקו אפליקציות הפופקורן והshowbox.
בקיצור גם לי קופצת ההתראה על העדכון ואני כבר יומיים לא מאשר את זה...מישהו יודע משהו על העניין הזה??
ובלי קשר למה ההרחבה של sdarot לא עובדת כבר יומיים? והאם יש הרחבה אחרת עם סדרות ישראליות ובינלאומיות מומלצת?
המון המון תודה מראש!
אחלה ערב

yakir.na
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: עדכון גרסה של המכשיר משבש את הקודי

שליחה על ידי yakir.na » 11 אוגוסט 2015, 23:13

אם הבנתי נכון את הכוונה שלך ב"גודל התצוגה", אז כל מה שתארת קרה גם לי אחרי העדכון.
הצלחתי להתגבר על הכל כמעט:
צריך ללכת settings -> display -> change resolution ולבחור רזולוציה מתאימה (לטלוויזיות Full HD צריך לבחור ב1080p או 1080i)
את showbox וpopcorn time אתה יכול למצוא תחת Apps -> My Apps ואז לחפש שם... אצלי הן איפשהו למטה.
הבעיה היחידה שעוד לא הצלחתי להתגבר עליה זה הורדה של כתוביות בעברית. נראה כאילו הוא לא מצליח להתחבר לsubcenter וsubtitle אם מישהו הצליח לפתור את זה בבקשה תעדכנו.

ittahana35
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: עדכון גרסה של המכשיר משבש את הקודי

שליחה על ידי ittahana35 » 22 אוגוסט 2015, 13:40

אין מישהו או מנהל פורום או צוות לתמיכה טכנית יכול להגיד לנו מה לעשות עם שיבוש בעידכון בגלל גודל תצוגה לא תואם לטלויזיה? מה קורה כאן....

helppppp

שלח תגובה