חסר מקורות לסדרות

שאלות על קודי,בעיות כלליות,בקשות תמיכה הקשורות רק בקודי ושאינן קשורות למערכת הפעלה ספציפית.
כולל גם מדריכים כלליים וקיר סרטים וסדרות.

מנהל: moran.shechter

כללי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.

חוקי הפורום
שלח תגובה
Nurit8
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

חסר מקורות לסדרות

שליחה על ידי Nurit8 » 24 נובמבר 2019, 18:39

היי,אני יודעת ששיגעתי אותך ואני נודניקית יודעת באמת יודעת.... אבל באמת שאני פונה אלייך באופן אישי כי באמת מה זה חשוב לי לראות את הסדרות ושיהיו מקורות לטלנובלות, אני כל כך רוצה לראות אותם יש מלא סדרות טובות וחבל שהן לא פתוחות כלומר יש אותם אבל אין להן מקורות וזה מגביל אותי בצפייה אני במקום זה צופה בסדרות טי וי או בוואלה וי או די זהו ואין שם בכלל את הסדרות שאני רוצה שנקראות:
angel rebelde
clase 406
gats salval/ wild cat
rebelde
והרשימה עוד ארוכה
אני מבינה ששיגעתי אתכם באמת אבל האם יהיו לסדרות האלו מקורות בעתיד או שמתכוונים להוסיף להם מקורות ? כי בהרחבות one click ובעוד הרחבות נוספות בסדרות כמו fen, numbers, elementum וכדומה אין את המקורות ובדקתי גם ב הרחבה שנקראת blandaro וגם שם מרגישה מוגבלת כי אין מקורות לכל הסדרות , האם יהיה בעתיד מקורות? האם מתכוונים כן לשים? כי חבל יש כל כך המון מבחר בסדרות ויש מבחר עצום וזה יכול לשדרג את חווית הצפייה ואני באמת רוצה כל כך לראות אותם אם יש אפשרות אשמח תודה

שלח תגובה