ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

קודי 17 על מינימק OS sierra

פורום קודי MAC OS - התקנת קודי על מערכת ההפעלה של APPLE
חוקי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : Smulikon, Kodbi
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.

חוקי הפורום
RafiSegev
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

קודי 17 על מינימק OS sierra

הודעה#1 » 04 אפריל 2017, 14:39

שלום חברים,
מה נשמע? קודם כל אני חייב להגיד שאני לא מומחה במק.
יש לי עניין לא פתור. היה לי מותקן על המינימק kodi krypton גרסא 15.1. קיבלתי הודעה כשנכנסתי לקודי שיש עדכון וניתן להוריד אותו מ http://kodi.tv
הורדתי גרסא 17 ל macos וכשבאתי לפתוח את קובץ ההתקנה המערכת הודיעה לי שקיים כבר קובץ כזה והאם עלי להחליף או לדרוס את מה שקיים.
בטעות בחרתי בלהחליף ומאז זה פשוט לא עובד.
כל פעם שאני מקליק על אייקון קודי שנמצא בפולדר Applications, אני מקבל הודעה כפי שמופיע בצרופה הבאה-
The last time you opened Kodi, it
unexpectedly quit While reopening
Windows. DO you want to try to reopen its
Windows again?
אם אני בוחר Reopen, אני מקבל הודעה
Kodi quit unexpectedly.Click Reopen to open the application again. Click Report to see more detailed information and send a report to Apple.
כל הנסיונות שלי למחוק את קובץ ההתקנה ולהתקין מחדש לא עוזרים תמיד אני חוזרר לנקודה השגיאה לעיל. מה לעשות?????

פרסומת

חזור אל “Mac OS”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים